توضیحی در مورد دانلود نوحه ها

سلام بر عاشقان اباعبدالله حسین -ع-

در مورد نوحه هایی که در وبلاگ دانلود نوحه ترکی  آپلود شده است مشکلاتی جهت دانلود برای بعضی از دوستان پیش میاید که قابل ذکر است این لینک هم اکنون فعال بوده و عده ای از دوستان هم از آن دانلود می کنند. احتمالا بسته به خط و سرعت اینترنت دوستان دانلود با مشکل مواجه می شود.

در کل این لینکها، خراب و فیلتر نبوده و قابل استفاده برای عاشقان سرور شهیدان می باشد.

همچنین از کلیه دوستان و عاشقان اهل بیت ع تمنا دارم این وبلاگ را با ارسال متن نوحه و مطالب مرتبط با مداحی و ادبیات مرثیه ترکی جهت درج در وبلاگ غنی تر نمایند. تمام مطالب به اسم زیبای شما درج خواهد شد.

التماس دعا

لطفا جهت دانلود نوحه از وبلاگ زیر استفاده فرمایید نوحه های قرار داده شده در خود وبلاگ اوخشاما به دلیل خرابی لینک (خیلی از آنها) قابل دانلود نیستند.

وبلاگ دانلود نوحه ترکی

قابل ذکر است نوحه های آپلود شده موجود در وبلاگ اوخشاما به دلیل پاک شدن از روی سایت قابل دانلود نیستند و در عوض همه انها را می توانید از وبلاک دانلود نوحه ترکی از سایت 4 شیرد دانلود فرمایید. یک کمی دسته بندی ها فرق می کند.

نوحه های با حجم کم و متفرقه که اتفاقا دوستان زیادی خواهان ان هستند در این پست وبلاگ فوق قرار دارد. (برای رفتن به صفحه دانلود هر یک از نوحه ها و مداحی های زیر روی نوشته آن کلیک کنید)

قطعه های مداحی های

و سایر نوحه ها:

چند مداحی ترکی حسین عینی فرد زنجانی مداحی های محمد باقر منصوری مداحی های حاج محسن رستگاری لینکها مداحی حاج غلام ترابی مداحیهای حاج مرتضی حیدری فایلهای تصویری متفرقه مداحی های علی اکبر تبریزی قطعه های مداحی های مداحی های خادم آذریان طشت گذاری 1387 حاج صدیف اردبیلی حاج جواد رسولی زنجانی حاج اصغر زنجانی مداحی های حاج داوود علیزاده اردبیلی مداحی های سید محمد عاملی نوحه های حاج سلیم موذن زاده اردبیلی اجراهای مشترک مداحی های محرم 1386 حاج محمد باقر تمدن

/ 0 نظر / 3 بازدید